5. prosince se naše třída hemžila andílky i čerty. Děti si užily různé aktivity, při kterých si připomněly postavu svatého Mikuláše a tradice související s jeho svátkem. Navštívila nás také s napětím očekávaná Mikulášova družina s anděly a čerty. Ačkoli se děti na tuto návštěvu velmi těšily, nakonec ukápla i nějaká ta slzička. Také jsme navštívili peklo a nebe, které se z ničeho nic objevilo na opačném konci chodby. Na závěr dne si děti vyrobily malé betlémky, které si mohly odnést domů.