Dne 5. 5. jsme se žáky 8. ročníku navštívili Prahu. Program byl pestrý a nabídl několik zajímavých zastavení.
Nejprve jsme zavítali do Planetária Praha, kde žáci zhlédli poutavý program pod LED kopulí. Následovala exkurze v Národním divadle, během níž jsme měli možnost nahlédnout do zákulisí této významné kulturní instituce a dozvědět se více o její historii i provozu. Na závěr jsme krátce navštívili Národní muzeum, kde největší pozornost vzbudila jeho krásná kupole s výhledem na Prahu.
Celý den jsme si společně užili a domů jsme se vraceli plní zážitků.