Ve dnech 5.–6. března se žáci 3.–9. tříd zúčastnili bruslení na zimním stadionu v Pelhřimov. Akce proběhla formou volného bruslení, během kterého si žáci mohli užít pohyb na ledě, zdokonalit své dovednosti a strávit čas se spolužáky.
Celá akce se nesla v příjemné atmosféře a žáci si bruslení velmi užili.