Úvod > Škola > Naše třídy - archiv 2019 - 2020 > I. třída > Zadání na domácí studium - 6.4. - 10.4.

Zadání na domácí studium - 6.4. - 10.4.

Milé děti,
především vám posílám mnoho pozdravů. Vzpomínám na vás každý den, jak doma společně s rodiči plníte úkoly. Venku krásně svítí sluníčko a vám se asi nebude chtít příliš učit. Ale nedá se nic dělat, musíte pracovat jako ve škole. Doufám, že až se opět ve škole setkáme, překvapíte mě , jak krásně čtete, píšete a počítáte. Blíží se Velikonoce. Vaším úkolem na tento týden bude "vystopovat" co nejvíce věcí, které k Velikonocům patří. Ty pak nakreslíte, můžete i fotit například maminčinu velikonoční výzdobu.Kdo může, obrázky mi pošle.
Rodiče, děkuji za příkladnou spolupráci. Velice mě těší, že jsme v kontaktu. Pište, posílejte obrázky, úkoly, jsem za to velmi ráda.
Mějte se krásně, společně si užijte velikonoční svátky.
Dvořáková Jana

Písanka

str. 30 - prosím, ukažte dětem správný tah - nejprve hůlka, potom stříška, ať si písmenko několikrát obtáhnou, str. 31, 32, 33
Do malé písanky