Úvod > Škola > Naše třídy - archiv 2019 - 2020 > I. třída > Zadání - týden 23. 3. - 29. 3.

Zadání - týden 23. 3. - 29. 3.

Milé děti,

všechny vás moc a moc pozdravuji a zasílám další úkoly. Věřím, že je společně s vašimi rodiči nebo prarodiči zvládnete. Doufám, že se pilně učíte, čtete,píšete a počítáte . Velice si přeji, abychom se zase co nejdříve setkali ve škole.  Zatím se mějte krásně, poslouchejte maminku a tatínka. Pokud mi chcete napsat, poslat obrázek nebo některé vypracované úkoly,budu velice ráda, rodiče vám určitě pomohou. Využít můžete můj email dvorakova@zsamszirovnice.cz.
Vaše třídní učitelka Jana Dvořáková

Písanka
str. 22, 23, 24, 25

Do malého sešitu