Úvod > Škola > Naše třídy - archiv 2019 - 2020 > III. třída > Pozdrav od paní učitelky - dopravní výchova

Pozdrav od paní učitelky - dopravní výchova

Milí třeťáčci!

Všechny moc zdravím a stále na Vás myslím. V těchto dnech nás čeká krásné slunečné počasí a věřím, že většina z Vás už oprášila svá kola  a koloběžky. Posílám Vám šikovný odkaz týkající se dopravní výchovy, kde si můžete prověřit své znalosti a zároveň se něco přiučit. Příští rok nás čeká návštěva dopravního hřiště, tak se můžete pomalu připravovat. Nezapomínejte na bezpečnost, abychom se mohli ve zdraví sejít zase ve škole.

Ještě jednou Vám přeji krásné Velikonoce plné sluníčka a hlavně zdravíčka.

Děkuji všem dětem, které mi posílají krásné pozdravy, dopisy, fotky           a obrázky. Všechny mi vždy udělají obrovskou radost. Už se těším na další!

Zároveň děkuji všem rodičům, kteří Vám se vším pomáhají. Přeji jim pevné nervy a výdrž.

Mějte se krásně.

Vaše paní učitelka Ivana Vágnerová