Úvod > Škola > Naše třídy - archiv 2019 - 2020 > III. třída > Škola online - zdarma

Škola online - zdarma

Vážení učitelé, žáci i rodiče,

V posledních dnech jsme zaznamenali nové registrace ve více než tisícinásobném počtu oproti běžnému využívání.
Bohužel v této situaci docházelo k přetížení jak instalovaných, tak online MIUč+.
Dnes se nám podařilo dokončit servisní zásah, který výrazně navýšil kapacity serveru a optimalizoval správu nových účtů.
Aktuálně tak již můžete bez problémů používat MIUč+ jak v instalovaném programu Media Creator, tak na www.ucebnice-online.cz.
Jako omluvu za komplikace jsme se rozhodli všem uživatelům veškeré licence MIUč+ (učebnice i pracovní sešity) zdarma prodloužit do 31. 8. 2020.
Prodloužení licencí zdarma do 31. 8. 2020 se vztahuje jak na všechny stávající uživatele, tak i na nové uživatele, kteří se zaregistrují do 30. 6. 2020.
Po přihlášení si můžete kterýkoli titul přidat prostřednictvím záložky „katalog“, tím získáte licenci na 30 dní, kterou Vám následně automaticky prodloužíme do 31. 8. 2020.

Připomínáme, že:

16. 3. 2020 jsme spustili online výuku pro žáky 1. ročníku přes YouTube s pedagogem Mgr. Milošem Novotným
Bezplatně poskytujeme také více než 5 000 výukových videí pro matematiku v 1. až 5. ročníku na www.matyskova-matematika.cz. Volně přístupná videa obsahují výklad ke každému cvičení každé stránky učebnic a lze je využít i v případě, kdy žáci používají jiné učebnice – probírané učivo je obdobné. Žáci tak mají možnost učit se matematiku z domova s učitelským výkladem.
Přejeme hlavně hodně zdraví.

Vaše NOVÁ ŠKOLA, s.r.o.

Učíme interaktivně, procvičujeme hravě.