Úvod > Škola > Naše třídy - archiv 2019 - 2020 > IX. třída > Český jazyk - mluvnice - týden 30.3. - 5.4.

Český jazyk - mluvnice - týden 30.3. - 5.4.

Pokyny k plnění zadaných úkolů ČJ:

Upozorňuji všechny žáky, aby mi zadané úkoly poslali vždy do pátku na mail, nebo úkoly splnili, vytiskli a vhodili v deskách do schránky na vratech staré budovy.

Při plnění úkolů pracujte naprosto samostatně, vaše schopnosti a způsob práce mám dobře nastudované, takže poznám cizí práci, popř. opsanou chybu u více z vás.

Protože se jedná o opakování, budu vám posílat na mail známky. Ty budou velmi důležitou součástí známky závěrečného hodnocení na vysvědčení.

Moc mě mrzí, že nemůžeme společně pracovat a dotáhnout přípravu k přijímacím zkouškám společně. Všichni ale víte, že jsme podstatnou část udělali a vy si jistě víte rady se samostatnou přípravou. Je to už jen ve vašich rukou. Já vás svými úkoly budu „pouze“ udržovat v „bdělém stavu“. Myslete na to, že nemáte prázdniny a že jde o vaši budoucnost, tak pro to udělejte vše, co je ve vašich silách.

Moc nám učitelům chybíte.

Mějte se hezky a STUDUJTE!

Mgr. D. Brýnová, ředitelka ZŠ a MŠ Žirovnice

Soubor ke stažení - práce s textem

Soubor ke stažení - úkol č. 1

Soubor ke stažení - VJR